HAKKIMIZDA

Sürdürülebilir Çevre Danışmanlık Hizmetleri kapsamında Çevre Yönetim faaliyetleri konusunda gerek özel sektör gerekse kurumsal açıdan yeterli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadromuz ile birlikte 2014 yılında Bursa ili, Nilüfer İlçesinde hizmete başlamış bulunmaktayız.

Son yıllarda teknoloji ve sanayinin hızla gelişmesi, çevre sorunlarının da artmasına sebep olmuştur. Dünya nüfusunun hızla artması beraberinde sanayinin ve kentleşmenin artmasına neden olmaktadır. İnsanların, sanayinin ve kentlerin ihtiyacı olan hammadde doğadan karşılanmaktadır. Bu hammadde ihtiyacının giderilmesi aşamasında doğa hızla tahrip edilerek çevreye zarar verilmektedir. Bu aşamada doğal kaynaklar plansız ve yanlış bir şekilde tüketilmektedir. 

Artan nüfus karşısında düzenlemelerin ve planlamaların erken hayata geçirilerek çevre kirliliğinin en aza indirilmesi amaçlanmalıdır. Bu amaç için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çıkarılan mevzuatlar sürekli geliştirilerek ülkemizin daha bilinçli ve çevreye duyarlı üretim yapması hedeflenmektedir.

Ana hizmet konumuz Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamındaki firmalara çevre görevlisi hizmetinin verilmesi, ÇED Yönetmeliği gereğince ÇED Görüşü, PTD ile ÇED Raporlarının hazırlanması, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarının alınması ve Turizm Konaklama Tesisleri için Yeşil Yıldız Belgesi (Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi) Teknik Danışmanlık Hizmetlerinin verilmesi faaliyetlerini içermektedir.

Şirketimiz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur. Çevre Danışmanlık Hizmeti Yeterlik Belgemize, “Belgelerimiz” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Nesil Çevre Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak biz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz, dürüstlüğü ilke edinmiş deneyimli kadromuz, kaliteden ödün vermeyen iş anlayışımız, doğru terminler vererek hızlı ve eksiksiz çalışmayı alışkanlık haline getirmiş hizmet yapımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.